asdzxc Continue reading...

Si të veshësh bluzat e shkurtra edhe gjatë vjeshtës?

U preferua shumë gjatë verës, por mesa duket bluza e shkurtër do të qëndrojë në gardërobë edhe gjatë sezonit të ri. Të paktën duke e kombinuar me mënyrën e duhur. Duke iu përshtatur gjithmonë kohës, mund të guxoni me këtë stil në ditët e vjeshtës kur djelli bën shfaqjen e tij. Sa më të gjatë të kenë shtratin pantallonat me të cilat do ta kombinosh (por edhe fundi) aq më shumë stil do të tregojë…

Continue reading
f-15 Continue reading...

Shtatë ngjyrat më të mira për vjeshtë

Moda transformohet dhe ndryshimet që bëhen në mënyrë të shpejtë nganjëherë na e bëjnë mjaft të vështirë për të mos humbur në shumëllojshmërinë e produkteve të reja. Ju mund të mendoni se jeni duke u veshur sipas modës së fundit tani, por para se ju ta kuptoni moda e fundit mund të kalojë në një drejtim plotësisht tjetër. 1. E gjelbër e mbyllët 2. Rozë 3. E kaltër e mbylltë 4. Vishnje 5. Të gjitha…

Continue reading
Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu